Mieszkania Nowe Kraków

Jeżeli szukasz idealnego mieszkania w Krakowie to świetnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu idealnych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podniesioną energooszczędność. Prócz tego będą one miały osprzęt elektryczny i grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Oprócz wszystkie ściany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyekwipowany w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną urządzone w imponujące rolety zewnętrzne. Bez wątpliwości cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał wspaniały plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę idealne miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – ponadto w nowym mieszkaniu to kapitalne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to kapitalna, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten godny podziwu obiekt jest zaopatrzony między innymi w windę i garaż, a również dostęp do Internetu. Prócz tego cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Oprócz na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a dodatkowo w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę idealne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas nowoczesne i bajecznie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus i dużą wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjacielskiej okolicy oraz sympatycznym sąsiedztwie to świetne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. W tej chwili w sprzedaży jest 4 gotowe olśniewające budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla zorganizowany jest niesłychanie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte imponujące punkty usługowe i jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych zapewniają wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a do tego cały teren jest ogrodzony i chroniony. Poza tym posiadamy dostęp do perfekcyjnego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym elementem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Kolejnym ogromnie ciekawym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak czarownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to doskonałe miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, mające świetną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze doskonałym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, iż zaspokoi wyczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica mająca orzeźwiające powietrze i powalający mikroklimat. Znajduje się ona w pobliżu Parku Jurajskiego, egzystującego dzisiaj enklawę nieskażonej przyrody i prawdziwego piękna. Można korzystać z terenów kapitalnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Pobliże przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelakich usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Żeby odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaplanowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę idealnym rozwiązaniem dla nas oraz całej naszej rodziny. Olśniewająca lokalizacja, cudna okolica sprawi, iż każdy będzie ogromnie zadowolony z mieszkania w tym czarownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile chcesz zamieszkać w Krakowie oraz właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to imponującym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to nastrojowa willa w jakiej zaplanowano tylko pięć komfortowych, nader efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, luksusową architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to szczerze świetne miejsce, które w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty posiadają rozległe balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku opracowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki ograniczony jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc imponujące miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak pięknej okolicy oraz w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Be the first to comment on "Mieszkania Nowe Kraków"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*